Náhradní díly posíláme samozřejmě i na dobírku společností TOPTRANS, ovšem za těchto následujících podmínek:

 

Vzhledem k dost vysokým cenám za přepravu viz. CENÍK TOPTRANS,  které v případě nepřevzetí zásilky musíme zaplatit my,  požadujeme tuto částku (pouze za přepravu) uhradit předem na náš účet. Přestalo nás bavit balit balíky, platit přepravu a pak je zase rozbalovat. Zákazník, který si zbaběle objednanou zásilku nepřevezme pak obvykle nebere telefon, nechává se zapírat a tak podobně. Tak se nikdo nesmí divit, že jsme byli donuceni zřídit taková opatření, která nám šetří peníze a nervy

Ten, kdo objednávku myslí vážně s platbou přepravy předem jistě nebude mít problém.

Pokud je na převod z banky do banky málo času a je potřeba náhradní díl odeslat ihned, tak je nutné částku vložit přímo v bance ČSOB na pokladně na náš účet a my okmažitě platbu vidíme a posíláme.

Cenu za přepravu určuje výhradně Vrakoviště Volkswagen Praha a to dle náročnosti balného a samozřejmě skutečných kilogramů. Při nahlížení do ceníku  PPL prosíme nezapomeňte  připočíst doběrečné, které je v následující tabulce.

Vlastní kupní cena bude na dobírku, tzn. že předem zaplatíte pouze poštovné, balné a doběrečné, nikoliv tedy  částku náhradního dílu!!

————————————————————————————-

Číslo účtu pro platbu přepravy –  602 663 4455 / 5500   RB

 

V. symbol bude zakázce přidělen.

———————————————-

Pro více informací prosíme volejte  777 220 446  děkujeme..

zpět