Ekologické likvidace automobilů Volkswagen a všech ostatních značek

Současné znění zákona O odpadech definuje povinnost posledního vlastníka autovraku zapsaného v Registru vozidel k jeho ekologické likvidaci na vlastní náklady. Zákonné sankce mohou dosáhnout až pokut řádově v desetitisících. Proto je v zájmu každého majitele automobilu jeho včasná a ekologicky nezávadná likvidace.

Naše firma je tu také pro tyto případy. Služba ekologická likvidace autovraku Vám pomůže při likvidaci aut rychle, ekonomicky a v plném souladu se zákonem. Naše cena za ekologickou likvidaci je 0,- Kč, neboli ZDARMA!!! V případě zájmu, automobil z Registru vozidel rovnou odhlásíme za poplatek 500,- Kč. Neváhejte se proto informovat na našem tel.: 777 220 446 Vaše vozidlo je nepojízdné? Za velice mírný poplatek pošleme naší odtahovou službu. Pro více informací o podmínkách odtahů volejte prosím tel.: 777 220 446 děkujeme.

Dle zákona č. 185/2001 Sb. O odpadech je autovrak vybraným odpadem. 1. Každý, kdo se zbavuje autovraku, povinen autovrak předat pouze osobám, které jsou provozovateli zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání, odstraňování a pro likvidace autovraků. 2. Náklady spojené s likvidací nevyzvednutého odstaveného automobilu, který musel být zlikvidován jako autovrak je povinen uhradit obci posledni vlastik vozidla.